"Дечија недеља"

•  Ивана Меанџија
  •  22.10.2020.
  • Вести

Наша школа је и ове школске године обележила Дечију недељу под слоганом „Подељена срећа, два пута је већа“. У периоду од 05.10. до 09.10.2020. године ученици су узели учешће у различитим активностима. Први дан недеље обележио је јесењи крос, а најбржи ђаци су награђени слаткишима. Спортском дану су се придружили и „забавиштанци“ установе „Наша радост“.Ученици који воле да пишу или цртају, могли су да покажу свој таленат учешћем у ликовно-литерарном конкурсу под истим називом какав је и слоган. У акцији „Уредимо учионицу“ оплеменили смо радни простор цвећем и јесењим плодовима. Својим добровољним прилозима ученици су се одазвали хуманитарној акцији прикупљања новчане помоћи Удружењу дистрофичара. Нижи разреди су организовано посетили месну библиотеку где их је љубазно дочекао и угостио библиотекар-Бранко Батинић. Као и сваке године, у оквиру Дечије недеље је уприличен и пријем првака у Дечији савез уз кратак програм који су им приредили ученици четвртог разреда. Делић догађања преносимо и путем фотографија....

Фотографије